Сет 4 тенџериња со стаклен капак

1,690.00 ден

Сет 4 тенџериња со стаклен капак

Шифра 3860

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3860 Ознаки:

Опис

Сет од 4 тенџериња за готвење со димензии 16, 18, 20, 22 cm

Изработени од високо квалитетен нерѓосувачки челик

Стаклени капаци отпорни на топлина