Тава за пржени јајца, мини палачинки, плескавици

770.00 ден

Тава за пржени јајца, мини палачинки, плескавици

Шифра 3747

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3747 Ознаки:

Опис

Тава со нелепливо дно поделена на 4 дела

Идеална за пржени јајца, мини палачинки, омлет или плескавици

Може да се користи на електричен, индукциски, или шпорет на гас

Димензии 19 x 19 cm, должина на рачка 21 cm