Патничка торба со прилагодлива големина и голем капацитет

1,190.00 ден

Патничка торба со голем капацитет

Шифра 4499

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4499 Ознаки:

Опис

Овој преклопен куфер е идеален придружник за твоето патување. Со неговиот приспособлив дизајн, можеш да ја зголемиш или намалиш големината за совршено да одговара на твоите потреби.

Зголеми го капацитетот колку што е потребно – Овој куфер ти овозможува да ја прилагодиш големината според твоите потреби, што го прави совршен за различни видови патувања.

Твојата облека ќе остане сува и заштитена благодарение на водоотпорниот материјал на овој куфер.

Благодарение на тркалата, овој куфер лесно се влече и се тркала, што го прави патувањето поудобно и поудобно.

Кога ќе завршиш со патувањето, овој куфер може да се свитка и компактно да се складира за да заштеди простор за складирање дома.

Овој куфер е совршен за патниците кои планираат долги одмори и имаат потреба од доволно простор за нивната гардероба, чевли и друга опрема.

Деловните патници ја ценат практичноста и функционалноста на овој куфер бидејќи им овозможува да ги организираат своите деловни и лични работи на ефикасен начин.

Семејствата ќе уживаат во прилагодливата големина на овој куфер бидејќи може да се прилагоди за различни членови на семејството и различни видови патувања.

Авантуристите кои се занимаваат со различни видови активности на нивните патувања ќе го ценат водоотпорниот материјал, кој ја штити нивната опрема.

Технички карактеристики:

  • Материјал: Оксфордско платно;
  • Материјал за облога: полиестер;
  • Големина: 90 x 50 x 30cm.