Сет клучеви FK-402, 40 парчиња

590.00 ден

Сет клучеви FK-402, 40 парчиња

Шифра 2500

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2500 Ознаки:

Опис

Практичен кофер во кој е спакуван сет од 40 парчиња за домашна употреба