Пикник столица со додаток масичка

1,790.00 ден

Склоплива пикник столица со додаток масичка

Шифра 4343

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4343 Ознаки:

Опис

Склоплива пикник столица изработена од квалитетен алуминиумски рам и издржливо платно

Додаток мини масичка на самата столица наменета за ставање пијалок, мобилен телефон, храна и тн.

Димензии 51×54 cm, висина на седење 45 cm, вкупна висина 95 cm

Димензии на масичка: 48×28 cm

Тежина 5.5 kg

Издржливост до 120 kg