HD камера за во автомобил

890.00 ден

HD камера за во автомобил

Шифра 4214

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4214 Ознаки:

Опис

Ги поддржува најбараните функции, како што се: дигитално видео со висока дефиниција, дигитална фотографија, пренос на податоци и полнење преку USB.

Малата големина, во комбинација со мултифункционалноста на уредот, ќе ви овозможи да снимате HD видео или фотографии во секоја ситуација

2,3 инчен LTPS TFT LCD дисплеј

1/3-инчна матрица со висока резолуција

Фокусно растојание од 10 см до бесконечност

4x дигитално зголемување

Формат на видео: AVI / MJPEG

Вграден микрофон и звучник

IR осветлување

Вградена литиум-јонска батерија

Поддршка за SDHC картички

Функцијата на циклично снимање видео (во круг)

Поставете го времето и датумот на видеото

Полнење додека снимате видео

Автоматско снимање кога видеото е вклучено

Приказ со режим на мирување

Мени на 12 јазици