Централно заклучување – Milano

1,190.00 ден

Централно заклучување со далечински управувач

Шифра 7010

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7010 Ознака:

Опис

Централно заклучување со далечински управувач

Компактибилно со голем број на возила