Универзални гумени патосници за автомобил

790.00 ден

Универзални гумени патосници за автомобил

Шифра 7049

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7049 Ознаки:

Опис

Гумени патосници кои одговараат на секој автомобил

Обележани места за сечење и обликување доколку има потреба

Нелизгачка површина, водоотпорна, лесна за чистење

Без непријатен мирис