Полнач за акумулатор 12v 6Amp

1,700.00 ден

Полнач за акумулатор 12v 6Amp

Шифра 7005

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7005

Опис

Полнач за акумулатор 12v 6Amp

Високо ефикасен

Лесен за употреба

Безопасен

Има мерач за моменталната јачина на акумулаторот