Апарат за топење на восок Pro Wax 500

690.00 ден

Апарат за топење на восок Pro Wax 500

Шифра 3683

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3683 Ознаки:

Опис

Апарат за топење на восок за домашна или професионална употреба
Две нивоа на јачина на топење на восокот
Погоден за сите видови на восок
Моќност: 100 W
Капацитет: 500 ml
Димензии на апаратот:  18 x 10cm
Димензии на садот за топење: 10.5 x  6.5 cm
Работи на: 220-240 V
Фреквенција: 50 / 60 Hz