Ролер со боја за брза поправка на ѕидови

490.00 ден

Ролер со боја за брза поправка на ѕидови

Шифра 4886

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                       info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4886 Ознаки:

Опис

Овој мал валјак со боја е практична алатка за поправка на ѕидови која ќе го олесни реновирањето на твојот дом. Со својот компактен дизајн и специјално дизајниран валјак, ти овозможува прецизно да нанесеш боја на оштетените области на ѕидовите, како што се гребнатини, мали испакнатини или други дефекти.

Ефикасна поправка на ѕидови – Алатката за бојадисување со мал ролер го олеснува поправањето на ѕидот, овозможувајќи ти лесно да ги прикриеш несовршеностите, гребнатините или малите оштетувања со прецизност и ефикасност.

Мазна и рамномерна примена – Со дизајнот со мал валјак, оваа алатка обезбедува непречено и рамномерно нанесување на бојата, што резултира со поправки со професионален изглед кои беспрекорно се вклопуваат со површината на околниот ѕид.

Решение за заштеда на време – Кажи им збогум на допирите и крпениците кои одземаат многу време. Оваа алатка ти овозможува брзо и ефективно да ги завршиш поправките на ѕидовите, заштедувајќи ти драгоцено време и напор во проектите за реновирање на твојот дом.

Разновидна употреба – Не ограничена само на поправки на ѕидови, оваа мала алатка за бојадисување со вграден ролери може да се користи и за различни задачи за боење, како што се допирање на облоги, рабови или други тешко достапни места со лесно и прецизно.

Технички карактеристики:

 • Количина: 500g;
 • Боја: бела.