Попуст!

Сет тегови 75 кг

Original price was: 6,990.00 ден.Current price is: 3,990.00 ден.

Сет тегови 75 кг

Шифра 3438

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3438 Ознаки:

Опис

Tегови со вкупна тежина од 75кг (6×7.5kg | 2x5kg | 6×2.5kg)

Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможуваат дисковите да се цврсто фиксирани. Во сетот се вклучени 2 шипки со должина од 40цм и 1 шипка со должина од 150цм. Дебелина на шипката F30.

Дисковите се обложени со пластика од 1-ва класа и полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност.

Стоперите на краевите овозможуваат заштита од повреда при вежбање.

Теговите со својата издржлива и долготрајна структура, ќе Ви овозможат да ги користите многу години.

НАПОМЕНА: Теговите се спакувани во 3 кутии + долга шипка – ДОСТАВА 400 ДЕН.