Сет тегови за вежбање 6 кг

1,990.00 ден

Сет тегови за вежбање 6 кг

Шифра 3322

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3322 Ознаки:

Опис

Сет тегови за вежбање за домашна употреба

Спакувани во елегантна пластична кутија