Еднорачни метални тегови 15 кг

2,990.00 ден

Еднорачни метални тегови 15 кг

Шифра 4220

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Сет тегови за еднорачна употреба, изработени од метал.

Ергономски рачки со винтови и безбедносни држачи

Сетот содржи: 4 x 0.5 kg, 8 x 1.25 kg, 4 држачи, 2 рачки