Тротинет 3 во 1

2,190.00 ден

Тротинет 3 во 1

Шифра 4279

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4279 Ознаки:

Опис

Квалитетен детски тротинет 3 во 1 со седиште кое по потреба се отстранува и две предни светлечки гуми.

Може да се користи од 1 до над 6 годишна возраст.

Исклучително лесен за користење, стабилен и модерен.

Висината на рачките се подесува пожелба, а висината на седиштето се подесува на три нивоа

Карактеристики и погодности:

 • Светлечки силиконски тркала на кинетичка енергија
 • Композитен конструкција и прекрасен практичен дизајн
 • Широко постолје
 • Лесна контрола и стабилност
 • Кормило со нелизгави рачки и подесување на висината
 • Седиште (кое се вади по потреба) со подесување на висината.
 • Лесно се склопува и расклопува, практичен за чување
 • Две предни светлечки силиконски тркала
 • Голема ножна Кочница
 • Безбеден и Сертифициран

Дополнителни информации

Одберете боја:

Розева, Сина, Жолта, Зелена, Портокалова