Баланс моторцикл за деца

1,790.00 ден

Баланс моторцикл за деца

Шифра 3611

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Баланс моторцикл со помош на кој детето ќе ја развие стабилноста и балансот

Квалитетна изработка од нетоксична пластика

Наменето за деца од 2 – 6 год.

Максимална тежина до 30 kg.