Кабаница за дожд

790.00 ден

Кабаница за дожд

Шифра 4901

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4901 Ознака:

Опис

Квалитетна водоотпорна кабаница за дожд

Изработена од полиестер

Димензии: 140 x 100 cm

Достапна во сина и зелена боја

Дополнителни информации

Одберете боја:

Сина, Зелена