Керамичка греалка RAF R.1179b – 2000W

2,990.00 ден

Керамичка греалка RAF R.1179b – 2000W

Шифра 4516

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4516 Ознаки:

Опис

Електрична керамичка греалка RAF 2000 W

Широк агол на дување на топол воздух, рамномерно распределен во просторијата

Во случај на паѓање (превртување) на греалката автоматски се гаси

Термостат за поставување на температурата, аштита од прегревање

5 степени на јачина на дување

Брзо загревање

Идеална за просторија со површина до 20 метри квадратни

Димензии: 16 x 13 x 46 cm