Електричен загревач за стопала

990.00 ден

Електричен загревач за стопала

Шифра 4515

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4515 Ознаки:

Опис

Загревач на стопала со димензии 35 x 25 cm

Овој уред за загревање е дизајниран да им ја даде вистинската топлина и удобност на вашите стопала.

Погоден за сите возрасти и големини

Уредот има потенциометар со две поставки на температурата помеѓу 40-60 степени.

Потребно е неколку минути за да се постигне саканата температура

Топлинска терапија на вашите стопала може да ја намали болката и да ја зголеми циркулацијата на крвта

Мека ткаенина погодна за вашите нозе дозволува непречен проток на воздух

Платнениот дел се отстранува и може да се пере во машина за перење

Идеален за употреба на работно место, дома, при патување …

Работи на електрична енергија од 220 V

Достапен во сива и кафеава боја