Мини фудбал – друштвена игра

620.00 ден

Мини фудбал – друштвена игра

Шифра 4405

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4405 Ознаки:

Опис

Забавна спортска играчка за две или повеќе деца

Овој фудбал на маса ќе ги зближи децата и тие ќе играат заедно

Ја подобрува координацијата на очите и рацете

Ги забавува децата со часови!

Направена од издржлива пластика

Возраст: 3+