Новогодишно проекциско светло со повеќе шаблони

850.00 ден

Новогодишно проекциско светло со повеќе шаблони

Шифра 3307

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Карактеристика:

1.Постојат 16 видови божиќни обрасци, кои можат да се ротираат, концентрирани во слика за проекција на ротација.

2.Убава и јасна проекција: Преку зрната на LED светилките со висока дефиниција, одразот на проекторот е јасен и можете да уживате во магичниот ефект.

3.Широка апликација: Широко се користи на многу фестивали, манифестации, погодна за украсување на домот во пресрет на новогодишните и божиќните празници, можете да поминете добро време со пријателите и семејството.

4.Доаѓа со опционален адаптер за напојување: адаптерот за напојување е безбеден и удобен за полнење; универзален AC напон 85V-240V.

5. Лесен за употреба: Брз и лесен за употреба, лесен за ракување, што го прави одличен избор за забава.

 

Спецификација:

Тип: Проекциско светло

Боја: Црна

Материјал: пластика

Напојување: Адаптер за напојување

Напојување: AC 85V-240 V

LED моќност: 4W

Растојание на проекција: 3-8 m

Површина на проекција: 5-15m

Големина: 13,5 * 7,5 * 7,5 см