Ѕвезден ласерски проектор

990.00 ден

Ѕвезден ласерски проектор

Шифра 3819

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3819 Ознаки:

Опис

Ѕвезден ласер кој ќе нарави вистинска сензација во вашиот двор

Илјадници ѕвездени точки ќе го опсипат вашиот дом во новогодишната ноќ

Едноставно ставете го уредот во дворот, насочете го кон вашата куќа и вклучете го

Илјадници ѕвездички ќе го направат вашиот дом најубав на улицата

Декорацијата е идеална за Нова година, Божиќ и зимската сезона на празници

Ќе ги воодушевите минувачите, соседите, семејството и пријателите!

Водоотпорен, можете слободно да го користите во сите временски услови

Работи на струја: 220V

Бои на ѕвезди: црвени и зелени, ротирачки ѕвезди и ефекти

Покрива површина до 270m² на растојание до 15m

Димензии на светлосниот топ: 135x95mm