Анатомска перница за седење

970.00 ден

Анатомска перница за седење

Шифра 3477

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Анатомска перница за седење исполнета со мемори пена и терапевтски гел

Може да се користи за седење на столица, за во автомобил, на под и сл.

Го држи телото во исправена состојба, се намалува притисокот кој предизвукува болки при долготрајно седење

Дизајниран со мек покрив од руно, површина за држење што не се лизга и вградена рачка за преносливост

Вклучува прекривка што се пере во машина за перење