Сет тенџериња 5/1 со метален капак

1,690.00 ден

Сет тенџериња 5/1 со метален капак

Шифра 4309

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4309 Ознака:

Опис

Сетот се состои од 5 тенџериња со метални капаци и се со различна големина:

16 cm, 18 cm, 20 cm, 22 cm,  24 cm

Идеални за секојдневна употреба со одличен квалитет