Самолепливо огледало – 12 парчиња

490.00 ден

Самолепливо огледало – 12 парчиња

Шифра 4244

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Опис

Практично самолепливо огледало, кое може да го залепите буквално на било која рамна површина.

Може да го користите како функционално огледало, а може да го користите и за декорирање.

Сетот се состои од 12 самолепливи фолии со димензии 10 – 10 см