Попуст!

Мини безжичен видеофон

Original price was: 1,490.00 ден.Current price is: 1,190.00 ден.

Мини безжичен видеофон

Шифра 3874

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3874 Ознаки:

Опис

Мини безжичен видеофон – електрично безжично ѕвонче

Се поврзува на домашната WiFi мрежа и се следи преку апликација на мобилен телефон

Надворешна единица – камера со вградено IR светло за ноќно следење

Внатрешна единица за остварување на аудио комуникација

Можност за двонасочна комуникација

Вградена батерија од 800 mAh