Безжичен караоке звучник 12″ – MD9-12L

2,790.00 ден

Безжичен караоке звучник 12″ – MD9-12L

Шифра 6073

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 6073 Ознаки:

Опис

Големина на звучник 12 инчи со еден безжичен микрофон

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ приемник

Далечински управувач

Микрофон

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер …

Јачина 20 W RMS

Излезна моќност 1500 W

Димензии 35x30x50 cm