Електричен елек за загревање + Power Bank

1,790.00 ден

Електричен елек за загревање

Шифра 3865

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3865 Ознаки:

Опис

Удобен елек со вградено загревање со кој ќе уживате при сите временски услови.

Вклучете го со притискање на само едно копче, лесно и практично за прилагодување, може да го контролирате греењето самостојно.

Сосема безбедно загревање! Греењето се спроведува преку јаглеродни влакна, не обични метални жици и тоа има одлични својства како што се висока јачина, висока отпорност на температура, отпорност на абење, отпорност на корозија, електрична и топлинска спроводливост.

3 нивоа за прилагодување на температурат. Со едно притискање на копчето можете да го зголемите нивото на топлина за 10 степени (од 25 до 45 степени).

Безбедно за перење во машина. Бидејќи не содржи метални жици, овој елек е сосема безбеден за перење во машина за перење алишта.

Експресно загрева на отворено. Топлиот елек ви овозможува да уживате во сите активности на отворено дури и во најстудената зима. Носете го секаде со вас!

Напојување: USB полнење со помош на Power Bank екстерна батерија (доаѓа заедно со елекот). Во зависност од јачината на загревање и капацитетот на екстерната батерија, елекот грее од 4-8 часа.

Дополнителни информации

Одберете големина:

L, XL, XXL, XXXL