Преклоплива столица

870.00 ден

Преклоплива столица

Шифра 3539

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон:
  • Viber:
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3539 Ознаки:

Опис

Идеална за во двор, тераса, за на плажа, за по риболов

Метална конструкција и високо квалитетно платно за седење и потпирање

Достапна во две бои: бело – сина и кафеава