Преклоплива столица со метална конструкција

1,490.00 ден

Преклоплива столица со метална конструкција

Шифра 4460

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4460 Ознаки:

Опис

Преклоплива столица со челична конструкција, седиште и потпирач за грб изработен од полиетилен.

Цврста конструкција, идеален за секакви настани

Може да се користи во домот, на тераса, во двор и сл.

Достапен само во бела боја

Тежина 4.5 kg