Хранлива течност за ловење риби

490.00 ден

Хранлива течност за ловење риби

Шифра 4838

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4838 Ознаки:

Опис

Оваа течност привлекува риба со својот примамлив мирис и вкус, зголемувајќи ги шансите за успешен улов.

Може да се користи со различни мамки и техники на риболов, обезбедувајќи разновидност во риболов за различни видови риби.

Специфичните состојки во оваа течност помагаат да се привлечат риби дури и во тешки услови, како што се заматена или ладна вода.

Брзо се шири во водата, што го прави лесен за употреба и практичен додаток за риболовците од сите нивоа на вештини.

Формулирана со внимание, оваа течност комбинира високо атрактивни ароми и вкусови кои се неодоливи за различни видови риби. Ова е особено корисно за риболовците кои сакаат да експериментираат со различни техники, бидејќи оваа течност може да ја подобри привлечноста на секоја мамка.

Оваа течност не само што ја зголемува привлечноста на мамките, туку ја подобрува и способноста на рибите, дури и во тешки услови како што се матна или ладна вода. Ова значи дека рибите ќе имаат многу поголема веројатност да нападнат мамки со оваа течност, зголемувајќи ги твоите шанси за успешен улов.

Количина 100 ml