Авто радио – Element 603

990.00 ден

Авто радио – Element 603

Шифра 7050

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7050 Ознаки:

Опис

Авто радио Element 603 со моќност 4 x 60 W

MP3, USB влез, AUX, слот за мемориска картичка, безжично bluetooth поврзување

Еуро џек за поврзување

Далечински управувач