Паричник, држач за картички со резервна батерија

570.00 ден

Паричник, држач за картички со резервна батерија

Шифра 3763

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3763 Ознаки:

Опис

Мултифункционален паричник со вграден Power Bank

Резервна батерија од 1800 mAh со која може да го дополните вашиот мобилен телефон, слушалки, часовник и сл.

Димензии: 11 x 7.5 x 2 cm