Греалка за во автомобил

770.00 ден

Греалка за во автомобил

Шифра 7051

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7051 Ознаки:

Опис

Греалка за во автомобил

Се вклучува во запалката на автомобилот на 12 в

Идеално решение за во зимските денови

Брзо одмрзнување на замрзнато ветробранско стакло

Со исклучување на греачот, во летниотпериод може да се користи за ладење

Моќност 150 W