Попуст!

Фрижидер за во автомобил 7.5 л

1,290.00 ден

Фрижидер за во автомобил 7.5 л

Шифра 7013

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Фрижидер за во автомобил 7.5 л

Идеално решение за во летните денови

Се вклучува на приклучок од запалка во автомобилот на 12 в

Се прицврстува со безбедносен каиш на седиштата или во багажниот простор