Клуб масичка – наткасна со полица за книги

990.00 ден

Клуб масичка – наткасна со полица за книги

Шифра 4816

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4816 Ознаки:

Опис

Декоративна клуб маса за во вашата спална или дневна соба

Со современ дизајн ќе го пополни секој агол од вашиот дом

Вградената полица за книги ќе го дополни вашето катче за опуштање и релаксација со добра книга

Изработена од композитна ламинирана табла со фина завршна обработка.

Димензии: 24x36x46 cm

Достапна само во бела боја