Апликатор за веѓи – 3 second brow

590.00 ден

Апликатор за веѓи – 3 second brow

Шифра 3773

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3773 Ознаки:

Опис

Апликатор – пудра за веѓи

Создадете совршени веѓи за само 3 секунди

Нема неред, заштедувате време и секогаш се совршено – природни рамномерни веѓи

Едноставно само нанесете боја – пудра на апликаторот и потоа нанесете го на веѓите

Во сетот има два апликатори со различна форма на веѓи.