Навлажнувач и прочистувач на воздух ST AH-230S

1,690.00 ден

Навлажнувач и прочистувач на воздух ST AH-230S

Шифра 3873

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 3873 Ознаки:

Опис

Навлажнувач и прочистувач на воздух 2во1

Ултрасонично овлажнување

Го прочистува воздухот од никотин,формалдехид и јаглерод моноксид

Капацитет на овлажнување 250-350ml/h (Max)

Автоматска заштита ако резервоарот е празен

Капацитет на резервоар 2л

Лесен за чистење

Тивка работа

За соби од 25 до 30м2

25W