Мини греалка 350 W

690.00 ден

Мини греалка 350 W

Шифра 3851

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3851 Ознаки:

Опис

Мини греалка намената за догревање на просторија или дирекно загревање кога е поставена во ваша непосредна близина на работно биро, фотеља и сл.

Изработена од метал со вграден греач во средината

Димензии 15 x 15 cm