Правоаголна клуб масa + 3 кружни масички

3,390.00 ден

Правоаголна клуб масa + 3 кружни масички

Шифра 4696

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4696 Ознаки:

Опис

Сет од 4 клуб масички со следниве димензии:

Голема правоаголна маса: 90 x 50 cm и висина 43 cm.

Мала кружна масичка: Дијаметар 34 cm, висина 48, 52, 55 cm соодветно

Горната рамна површина е изработена од иверка со висок квалитет и со сертификати TSE, European Union EN, ISO 9001 и FSC.

Рабовите се обложени со прва класа PVC лента.

Ногарите се метални со висок квалитет.

Пакетите ги вклучуваат сите потребни завртки и додатоци за лесна инсталација.

Производот е многу лесен за инсталирање. Позициите за инсталација се означени. Зашрафувањето зависи од вас. Можете лесно да го инсталирате со едноставни рачни алатки.

Достапни во повеќе бои и дезени.

Дополнителни информации

Одберете модел и боја:

Крем со златна лента – 3839, Дрвена со кафеава лента – 3843, Бел мермер со златна лента – 3845, Црн мермер со златна лента – 3846, Црн мермер со сребрена лента – 3854, Бел мермер со сребрена лента – 3855