Компјутерско биро 120x45x71.5 cm

3,390.00 ден

Компјутерско биро 120x45x71.5 cm

Шифра 4807

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4807 Ознаки:

Опис

Биро со полици за книги и полица за персонален компјутер

Изработено од квалитетна 18mm иверица.

Димензии:

Ширина: 120cm

Длабочина: 45cm

Висина: 71.5cm

Бирото доаѓа спакувано во кутија, потребно е самите да си го монтирате.