Електрично ќебе за загревање

790.00 ден

Електрично ќебе за загревање

Шифра 3313

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Опис

Електрично ќебе за загревање со заштита од прегревање

Димензии 150 x 70 cm

Кабел за напојување со рачен контролер