Сет 4 HD камери + ДВР за видео надзор

5,590.00 ден

Сет 4 HD камери + ДВР за видео надзор

Шифра 2037

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2037 Ознаки:

Опис

Комплетен сет за видео надзор на вашиот дом

Комплетот содржи:

4 hd камери со држачи за истите

4 канален ДВР со напојување и глувче

кабли, конектори и напојување за камерите

Камерите се опремени со IR светло за ноќно снимање и сензори за движење

ДВР-от има можност за поврување на интернет со што ќе можете да имате надзор на вашиот дом преку вашиот мобилен телефон

Капацитетот на снимање зависи од големината на Хард Дискот кој ќе биде поставен во ДВР-от

Напомена: Хард Диск не е вклучен во пакетот