Арома дифузер и навлажнувач на воздух

590.00 ден

Арома дифузер и навлажнувач на воздух

Шифра 3484

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Навлажнувач на воздух и арома дифузер

Работи на било кој полнач за мобилен телефон со наменски УСБ кабел кој доаѓа во пакувањето

Вградено лед светло со 6 различни нијанси

Капацитет 300 ml

Димензии 120 x 120 mm

Достапен во светло кафеава и темно кафеава (дрво) боја

Вклучени два филтри во пакувањето

Напомена: Пред прва употреба, филтерот треба добро да се натопи во сад со вода

Дополнителни информации

Одберете боја

Светло кафеава, Темно кафеава