Сет за чување на зачини

1,090.00 ден

Сет за чување на зачини

Шифра 3756

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 3756 Ознаки:

Опис

Сет од 12 стаклени теглички наменети за чување на зачини

Поставени во елегантен држач од нерѓосувачки челик кој ја надополнува секоја кујна

Димензии: 22 x 16 cm