Апарат за сладолед од смрзнато овошје

1,590.00 ден

Апарат за сладолед од смрзнато овошје

Шифра 3378

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Брзо и лесно за употреба: за неколку минути, лесно претворете го секое замрзнато овошје во сладолед, без дополнителни  шеќери или конзерванси
Вкусна разновидност – Направете ваши сопствени здрави, вегански јадења без млечни производи или користете рецепти за да создадете едноставни, домашни десерти како колачи, парфеи или филови.
Лесно се чисти – сите отстранливи делови можат да се мијат во машина за садови, а основата лесно се чисти по употреба.