Работно биро со метална конструкција

3,490.00 ден

Работно биро со метална конструкција

Шифра 4698

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4698 Ознаки:

Опис

Работно биро со метална конструкција

Димензии: 120 x 60 cm, висина 73 cm

Димензии на полица: 30 x 60 cm

Горната рамна површина е изработена од иверка со висок квалитет и со сертификати TSE, European Union EN, ISO 9001 и FSC.

Рабовите се обложени со прва класа PVC лента.

Ногарите се метални со висок квалитет.

Пакетите ги вклучуваат сите потребни завртки и додатоци за лесна инсталација.

Производот е многу лесен за инсталирање. Позициите за инсталација се означени. Зашрафувањето зависи од вас. Можете лесно да го инсталирате со едноставни рачни алатки.