Сет од 4 дрвени подметачи за под чинии и тенџериња

490.00 ден

Сет од 4 дрвени подметачи за под чинии и тенџериња

Шифра 4789

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4789 Ознаки:

Опис

Со добри перформанси на отпорност на топлина, цврсти и издржливи, идеални подлоги за тенџериња отпорни на топлина за заштита на чаршафите, трпезариските маси, како и другите површини чувствителни на домот и кујната од оштетувања на топлина поради какви било варечки садови
Лесно може да се наредени и складирани во вашите плакари; природните елегантни кафеави подлоги може едноставно да се постават на маса.
Направено од 100% природен еколошки и одржлив бамбус, без непријатен мирис

Еластични, отпорни на топлина и влага, идеални за во секој дом и се вклопуваат во секој дизајн

Во сетот добивате 4 подметачи

Димензии:19×19 cm