Фитнес справа за раце – Wonder arms

590.00 ден

Фитнес справа за раце – Wonder arms

Шифра 4476

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4476 Ознаки:

Опис

ЛЕСНО ЗА КОРИСТЕЊЕ – Добијте цврсти раце дома – отсекогаш сте ги посакувале за само неколку минути на ден!
ГРАДЕТЕ МУСКУЛИ – Оваа мала забавна алатка за вежбање ќе ги зајакне сите мускулни групи на вашите раце, совршената фитнес опрема работи за вашите бицепси, трицепси, рамената, па дури и вашите гради одеднаш.
РАЗЛИЧНИ ТЕЖИНИ – Три заменливи обоени ленти за вежбање со отпор во различни нивоа на моќност, совршени за сите фитнес нивоа и возрасни групи.
КОМПАКТЕН ДИЗАЈН – Погодна големина за лесно складирање дома и канцеларија или патување до каде било за да се постигне континуирано вежбање.
ВЕЖБАЈТЕ ДОА – Добро е за луѓе кои не вежбаат често, но сакаат да останат во форма.