Детски диспанзер за вода или сок

1,190.00 ден

Детски диспанзер за вода или сок

Шифра 3474

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3474 Ознаки:

Опис

Диспанзер за вода или сокови наменет за деца

Изработен од високо квалитетна нетоксична пластика

Со помош на овој диспанзер детето стекнува навика за самостојно конзумирање на течности

Во сетот има вклучено и шише за течности, како и пластични чашки

Лесен за употреба